Likwidacja worków pod oczami? Poznaj Mikrolipofilling SNIF!

 
Likwidacja worków pod oczami? Poznaj Mikrolipofilling SNIF!

Likwidacja worków pod oczami? Poznaj Mikrolipofilling SNIF!

Z wiekiem skóra wokół oczu traci swoją naturalną sprężystość i koloryt. Wiele kobiet usiłuje ukryć ten problem pod makijażem. Niestety, takie powierzchowne działanie nie jest skuteczne, a jedynie na krótką chwilę ukrywa kłopot. A przecież kamuflowanie problemu może przyczynić się do jego pogłębienia w przyszłości. Na szczęście można temu skutecznie zapobiec w bardzo prosty sposób! Niechcianych cieni pod oczami możesz pozbyć się dzięki innowacyjnemu zabiegowi, jakim jest Mikrolipofilling SNIF. Taka forma leczenia jest w pełni bezpieczna. Warto przy tym wiedzieć, że do wypełniania powstałych niedoskonałości wykorzystuje się tkankę tłuszczową, dzięki czemu ryzyko powikłań jest praktycznie zerowe. Ta metoda leczenia jest kierowana do wszystkich tych, którzy chcą skutecznie pozbyć się zasinienia pod oczami, ale również pragną wykonać to w jak najmniej inwazyjny sposób, bez bólu i niepożądanych skutków ubocznych.

Czym jest zabieg Mikrolipofilling SNIF?

Poprosiliśmy ekspertów z MediArt Clinic w Poznaniu o przybliżenie nam tematu trwałego usuwania cieni pod oczami. Wytłumaczyli nam że, zabieg Mikrolipofilling SNIF jest skuteczną metodą usuwania niechcianych cieni pod oczami, a przy tym likwiduje zmarszczki. Metoda ta polega na pobraniu od pacjenta własnej tkanki tłuszczowej, która dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i bezbolesnym zastrzykowi w wybranym miejscu pod oczami, zmniejsza ryzyko powstania skutków ubocznych. Zabieg jest wykonywany przez specjalistę w znieczuleniu ogólnym i trwa przeważnie około 45 minut. Warto przy tym pamiętać, że niezbędną w leczeniu tkankę tłuszczową pobiera się od pacjenta z miejsc, gdzie jest jej najwięcej – tj. ud, brzucha, pośladków. Pobrana substancja zostaje poddana specjalnym procesom, dzięki którym przybiera formę żelu.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Specjaliści polecają zabieg każdemu, kto chce pozbyć się cieni pod oczami. Warto jednak pamiętać także o tym, że zabieg Mikrolipofilling SNIF sprawdza się równie dobrze w walce ze zmarszczkami wokół oczu. Eksperci podali nam następujące wskazania do przeprowadzenia tej metody leczenia niedoskonałości:

  • cienie pod oczami;
  • zmarszczki;
  • ubytki w tkankach;
  • utrata jędrności skóry.

Przebieg zabiegu likwidacji cieni pod oczami

Zabieg likwidacji cieni pod oczami rozpoczyna się od konsultacji wstępnej. To właśnie podczas tej rozmowy specjalista oceni problem pacjenta, a także stan jego zdrowia. Po tym zostanie szczegółowo omówiony plan działania. Ekspert odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania odnośnie zabiegu. Po rozmowie można przystąpić do drugiego etapu – przygotowania do leczenia. To właśnie wtedy następuje pobranie od pacjenta tkanki tłuszczowej z newralgicznych punktów (np. ud, brzucha, pośladków). Po pobraniu substancja ta zostaje odpowiednio przygotowana do wstrzyknięcia jej pod oczy. Dzięki temu Twoja tkanka tłuszczowa przybiera formę żelu. Tak uzyskany preparat zostaje podany śródskórnie, za pomocą niezwykle cienkiej igły. Cały zabieg może trwać około 45 minut. Po leczeniu cienie pod oczami zostają rozjaśnione, zaś uciążliwe zmarszczki znikają, dzięki czemu skóra pacjenta odzyskuje swoją dawną jędrność i napięcie!

Warto pamiętać o tym, że leczenie jest w pełni bezpieczne dzięki zastosowaniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta. Gdyby pacjent miał obawy, to leczenie można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym. Zabieg, jakim jest Microlipofiling SNIF, wykonuje się tylko raz. Jego efekty są tak doskonałe, że nie ma konieczności powtórzeń.