Zniewalające i hipnotyzujące spojrzenie? Zobacz, jak osiągnąć taki efekt z kreatorem rzęs False Lash Wings Sculpt od L’Oréal Paris!


Chciałabyś uzyskać efekt zniewalającego i hipnotyzującego spojrzenia, ale nie jesteś fanką przyklejania sztucznych rzęs do powiek? Mamy dla Ciebie kilka bardzo praktycznych porad, jak sprawić, by Twoje rzęsy były piękne, grube i długie w prosty i szybki sposób. Zobacz, jak osiągnąć efekt sztucznych rzęs przy pomocy kilku sprawdzonych domowych metod oraz kreatora rzęs False Lash Wings Sculpt od L’Oréal Paris!

Wydłużający i pogrubiający tusz do rzęs. A może kreator rzęs?

False Lash Wings Sculpt od L’Oréal Paris to zdecydowanie nie jest zwykły pogrubiający tusz rzęs, ale wyjątkowy kreator, który sprawi, że Twoje rzęsy będą maksymalnie pogrubione, a przy tym rozpostarte aż po same końce. Wyjątkowo lekka formuła maskary zapobiega sklejaniu się rzęs i tworzeniu się grudek, dzięki czemu rzęsy wyglądają idealnie, a spojrzenie nabiera zniewalającego charakteru. Maskara False Lash Wings Sculpt od L’Oréal Paris może nas dodatkowo zaskoczyć rewolucyjną szczoteczką Sculpt w kształcie grzebyka, która pozwala na maksymalne zwiększenie objętości rzęs już od ich nasady. Wyjątkowa formuła produktu wypełnia luki pomiędzy rzęsami dla efektu tightline i widocznie wydłuża je w zewnętrznych kącikach.

To bardzo ważne, abyśmy miały w swoim posiadaniu odpowiedni tusz do rzęs, który będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania. To podstawowy warunek udanego makijażu oczu i gwarancja uzyskania efektu zniewalającego spojrzenia. Dobry tusz do rzęs warto jednak dodatkowo połączyć z innymi metodami, by podkreślić swój hipnotyzujący look.

Piękne i długie rzęsy podkreśl czarnym eyelinerem

Choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, to czasami jedna, cienka kreska na powiece jest w stanie diametralnie zmienić nasze spojrzenie i dodać rzęsom pięknej objętości. Oczywiście, im grubsza kreska na powiece, tym bardziej wyrazisty efekt! Pamiętajmy jednak o tym, by w tym celu zastosować zarówno tusz do rzęs, jak i eyeliner w czarnym kolorze – kolorowe kosmetyki mogą nie tylko nie oddać oczekiwanego efektu, ale też dodatkowo podkreślić małą objętość rzęs.

Efekt sztucznych rzęs z makijażem smoky eyes

Bardzo dobrym sposobem na optyczne zwiększenie objętości rzęs i uzyskanie zniewalającego spojrzenia jest połączenie dobrego tuszu do rzęs z makijażem w typie smoky eyes. Ten rodzaj makijażu, polegający na stopniowym przechodzeniu od jednego do drugiego koloru cieni, będzie idealnie współgrał z pełnym wachlarzem rzęs i widocznie wydłużonymi włoskami w zewnętrznych kącikach. Im ciemniejszy będzie nasz smoky eyes, tym bardziej zniewalające i hipnotyzujące będzie nasze spojrzenie.

Pamiętaj o właściwej pielęgnacji i wzmocnieniu swoich rzęs!

Odpowiednio wykonany makijaż to jedno, ale nie możemy zapominać również o właściwej pielęgnacji rzęs, która ma bardzo duży wpływ na ich wygląd oraz prawidłowy proces wzrostu. Jak najbardziej warto regularnie odżywiać i wzmacniać swoje rzęsy przy pomocy specjalnych odżywek, wcierek lub tradycyjnego już olejku rycynowego, który skutecznie wydłuża i pogrubia rzęsy. Powinniśmy też zadbać o dodatkową suplementację złożoną z cennych dla organizmu witamin i składników mineralnych – szczególnie jeśli nasze rzęsy mają skłonności do wypadania. Taki kompleks witamin wpłynie też pozytywnie na naszą skórę, włosy i paznokcie.